TNBSP w Rybniku -  strona główna

LISTA NAUCZYCIELI  BIBLIOTEKARZY
CZŁONKÓW TNBSP Oddziału w RYBNIKU

Osoby, które mają aktualne legitymacje (opłacone składki) - na poniższej liście oznaczyliśmy literką "C".
Aby aktualizować członkostwo trzeba:

złożyć deklarację do oddziału TNBSP w Rybniku:
deklaracja członkowska
opłacić roczną składkę - 20 zł

Rybnik

Lp. imię nazwisko Miejsce pracy Strona internetowa biblioteki lub szkoły Funkcja w TNBSP
1 Barbara Adamczyk Szkoła Podstawowa nr 3 (Piaski) http://www.sp3rybnik.republika.pl/ Członek
2 Gabriela Bonk Zespół Szkół Urszulańskich http://www.bibliofilur.republika.pl/ C Członek Rady Oddziału - Zastępca Prezesa
3 Agnieszka Chorągwicka Zespół Szkół Ogólnokształcących http://www.2lo.rsi.pl/biblioteka/index.php C Członek Rady Oddziału
4 Romana Cichy Zespół Szkół im. Powstańców Śląskich http://lo1.pccentre.pl/lo/bibl/index.php Członek (Urlop Wychowawczy)
5 Barbara Golus Gimnazjum nr 12 http://bibliotekag12rybnik.w.interia.pl/ Członek (Emeryt)
6 Katarzyna Gozdawa-Grajewska Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rybniku http://www.wom.edu.pl/biblioteka/rybnik/ C Członek
7 Grażyna Grabowska Szkoła Podstawowa nr 15 (Kuźnia)   Członek
8 Mariola Gwózdź Zespół Szkół Technicznych http://www.zstrybnik.pl/biblioteka/ C Kronikarz
9 Lidia Hajduk Szkoła Podstawowa nr 5 http://www.rybnik.pl/sp5/ C Członek Komisji Rewizyjnej
10 Alina Jarnut Szkoła Podstawowa nr 12 http://renia_baba.w.interia.pl/index.htm C Członek
11 Małgorzata Kokot Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rybniku http://www.wom.edu.pl/biblioteka/rybnik/ C Członek
12 Beata Kozielska-Oleś Szkoła Podstawowa nr 21 http://sp21rybnik.bibliotekaszkolna.net/ C Członek
13 Ewa Łopatka Szkoła Podstawowa nr 5 http://www.rybnik.pl/sp5/ C Członek Rady Oddziału - Sekretarz
14 Ewa Maciejek Zespół Szkół Budowlanych http://www.rybnik.pl/zsbrybnik/biblioteka/ Członek
15 Justyna Miłkowska Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rybniku http://www.wom.edu.pl/biblioteka/rybnik C Członek
16 Romana Piecha Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych http://www.biblioteka.zseu.pl/index2.php C Członek Rady Oddziału - PREZES
17 Marzena Popek Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych http://biblioteka.zsme.pl/ C Członek
18 Dorota Porwoł Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych   Członek
19 Izabela Herjan (Przybylska) Gimnazjum nr 3 (Chwałowice) http://www.rybnik.pl/gimnazjum3/ C Członek
20 Monika Popławska Zespół Szkół Ogólnokształcących http://www.2lo.rsi.pl/biblioteka/index.php Członek (obecnie polonista)
21 Renata Rachubik-Dzik Szkoła Podstawowa nr 13 (Chwałowice) http://www.sp13rybnik.neostrada.pl/ Członek
22 Iwona Somerla Szkoła Podstawowa nr 35 (Chwałowice) http://www.miastorybnik.pl/sp35/ C Członek Komisji Rewizyjnej
23 Grażyna Szmidt Gimnazjum nr 7 (Boguszowice) http://www.rybnik.pl/g7/mat/biblioteka/52/52.html Członek
24 Małgorzata Szołtysek Liceum Ogólnokształcące nr IV (Chwałowice) http://www.ivlo.hg.pl/news.php C Członek
25 Alina Szulik Szkoła Podstawowa nr 19 (Kłokocin)   Członek
26 Joanna Terlecka Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych http://biblioteka.zsme.pl/ C Członek
27 Katarzyna Talarek (Tkocz) Zespół Szkół Ogólnokształcących http://www.2lo.rsi.pl/biblioteka/index.php C Członek
28 Katarzyna Trzebunia Szkoła Podstawowa nr 20 (Gotartowice) http://www.rybnik.pl/sp20/ C Członek
29 Anna Urbaniak Szkoła Podstawowa nr 32 http://biblioteka.sp32.rybnik.pl/ C Członek
30 Agata Wawrzyniak Zespół Szkół Technicznych http://www.zstrybnik.pl/biblioteka/ Członek (wyjechała)
31 Mirosława Zart Szkoła Podstawowa nr 11 http://www.sp11.za.pl/index.php?p=lib C Członek


miasto i gmina Czerwionka-Leszczyny

Lp. imię nazwisko Miejsce pracy Strona internetowa biblioteki lub szkoły Funkcja w TNBSP
32 Romualda Czukanow Zespół Szkół http://www.bzsczl.ovh.org/ C Członek
33 Magdalena Frank Zespół Szkół http://www.bzsczl.ovh.org/ C Członek
34 Mirosława Gamza Szkoła Podstawowa w Stanowicach http://www.czerwionka-leszczyny.com.pl/szkoly_podstawowe.html C Członek
35 Bogusława Jankowska Szkoła Podstawowa nr 5 http://krettek.ovh.org/index.html C Członek Rady Oddziału - Skarbnik
36 Katarzyna Jastrzębska Szkoła Podstawowa nr 3 http://www.sp3leszczyny.strefa.pl/indexbibl.htm C Członek
37 Mirela Kluczniok Szkoła Podstawowa nr 1 http://www.czerwionka-leszczyny.com.pl/szkoly_podstawowe.html C Członek
38 Aleksandra Michalik Szkoła Podstawowa nr 3 http://www.sp3leszczyny.strefa.pl/indexbibl.htm C Członek
39 Teresa Pawlas Szkoła Podstawowa nr 6 przy Zespole Szkół nr 2 http://www.czerwionka-leszczyny.com.pl/ Członek
40 Izabela Skowronek Szkoła Podstawowa nr 4 http://www.czerwionka-leszczyny.com.pl/szkoly_podstawowe.html Członek
41 Agnieszka Wowra Zespół Szkół Specjalnych http://www.czerwionka-leszczyny.com.pl/zespol_szkol_specjalnych.html Członek


gmina Gaszowice

Lp. imię nazwisko Miejsce pracy Strona internetowa biblioteki lub szkoły Funkcja w TNBSP
42 Alicja Górecka Gimnazjum Gaszowice http://www.gpiece.yoyo.pl/ C Członek
43 Stanisława Janyga Szkoła Podstawowa http://www.sp.gaszowice.pl/ C Członek
44 Gabriela Krakowczyk Szkoła Podstawowa http://szczerbice.w.interia.pl/ C Członek


Jankowice

Lp. Imię nazwisko Miejsce pracy Strona internetowa biblioteki lub szkoły Funkcja w TNBSP
45 Elżbieta Rugor Zespół Szkolno-Przedszkolny http://www.swierklany.pl/jankowice.html Członek


Jejkowice

Lp. imię nazwisko Miejsce pracy Strona internetowa biblioteki lub szkoły Funkcja w TNBSP
46 Jolanta Filipiak Szkoła Podstawowa http://www.spjejkowice.republika.pl/ Członek
47 Daniela Mizera Gimnazjum http://www.jejgim.republika.pl/ Członek
48 Ewa Wojaczek-Szymura Gimnazjum http://www.jejgim.republika.pl/ Członek


Krzanowice

Lp. imię nazwisko Miejsce pracy Strona internetowa biblioteki lub szkoły Funkcja w TNBSP
49 Jolanta Kosel Zespół Szkół http://www.krzanowice.pl/ C Członek


gmina Lyski

Lp. imię nazwisko Miejsce pracy Strona internetowa biblioteki lub szkoły Funkcja w TNBSP
50 Bożena Adamczyk Zespół Szkolno Przedszkolny   Członek
51 Aleksandra Tomiczek Zespół Szkolno Przedszkolny http://www.lyski.pl/ Członek


Marklowice

Lp. imię nazwisko Miejsce pracy Strona internetowa biblioteki lub szkoły Funkcja w TNBSP
52 Agnieszka Marczynkowska Gimnazjum w Marklowicach http://www.gimnazjum.marklowice.pl/biblioteka.html C Członek


Racibórz

Lp. imię nazwisko Miejsce pracy Strona internetowa biblioteki lub szkoły Funkcja w TNBSP
53 Grażyna Chudy Gimnazjum nr 5 http://www.gimnazjum5.raciborz.com.pl/ C Członek
54 Janina Kawala Szkoła Podstawowa nr 13 http://www.sp13raciborz.neostrada.pl/ Członek
55 Grażyna Mamczur Szkoła Podstawowa nr 11   Czlonek
56 Teresa Sopa-Doszczak Szkoła Podstawowa nr 1 http://www.sp1.raciborz.com.pl/viewpage.php?page_id=63 Czlonek
57 Aleksandra Stępień Szkoła Podstawowa nr 15 http://www.sp15.raciborz.com.pl/ Członek
58 Agata Śliwicka Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rybniku Filia w Raciborzu http://wom.edu.pl/biblioteka/raciborz/ C Członek


Radlin

Lp. imię nazwisko Miejsce pracy Strona internetowa biblioteki lub szkoły Funkcja w TNBSP
59 Anna Bułat Zespół Szkół Sportowych http://www.um.radlin.pl/114,Zespol-Szkol-Sportowych.html C Członek
60 Joanna Szewczyk Zespół Szkół Sportowych http://www.um.radlin.pl/114,Zespol-Szkol-Sportowych.html C Członek


Wodzisław Śląski

Lp. imię nazwisko Miejsce pracy Strona internetowa biblioteki lub szkoły Funkcja w TNBSP
61 Ewa Biela Zespół Szkół nr 14 http://www.lo1-wodzislaw.net/ C Członek Komisji Rewizyjnej
62 Blanka Chocyk Gimnazjum nr 2 http://www.gim02.yoyo.pl/biblioteka.php Członek
63 Mirosława Garsztka Szkoła Podstawowa nr 5 http://sp5.dojka.com/ C Członek
64 Kornelia Granacka-Trzaska Zespół Szkół Ekonomicznych http://www.ekonomik.wodzislaw.pl/ Członek
65 Maria Halszka Gimnazjum nr 1 http://gimn1wodz.republika.pl/ Członek
66 Barbara Pak Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rybniku Filia w Wodzisławiu Śląskim http://wom.edu.pl/biblioteka/wodzislaw/ C Członek
67 Janina Rurek Zespół Szkół nr 14 http://www.lo1-wodzislaw.net/ Członek
68 Izabela Salamon Gimnazjum nr 1 http://gimn1wodz.republika.pl/ Członek
69 Agnieszka Szczewińska-Ogierman Gimnazjum nr 2 http://www.gim02.yoyo.pl/biblioteka.php Członek


Żory

Lp. imię nazwisko Miejsce pracy Strona internetowa biblioteki lub szkoły Funkcja w TNBSP
70 Urszula Damis Zespół Szkół nr 8 http://www.zs8.zory.pl/ Członek (Urlop Wychowawczy)
71 Danuta Grodoń-Śliwińska Szkoła Podstawowa nr 15 http://www.sp15.gensys.pl/www/index.php C Członek
72 Edyta Guznowska Szkoła Podstawowa nr 13 http://www.sp13zory.neostrada.pl/biblioteka/index.htm C Członek
73 Krystyna Jurkowska Gimnazjum nr 4 http://www.gim4.dyndns.org/Gim4/ C Członek
74 Lucyna Kret-Wyszyńska Zespół Szkół Ogólnokształcących www.zso.zory.pl C Członek
75 Monika Michalik Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych http://www.zsbu.neostrada.pl/ Członek
76 Barbara Szymon Zespół Szkół nr 2 http://www.biblioteka.zs2zory.webd.pl/ C Członek Rady Oddziału
77 Elżbieta Śliwka Zespół Szkół Specjalnych http://www.zsszory.xt.pl/ Członek
78 Marta Trojnar Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych http://www.zsbu.neostrada.pl/ Członek

TNBSP w Rybniku -  strona główna

Prezes TNBSP Oddziału w Rybniku i Doradca Metodyczny:
mgr Romana Piecha:
tnbsp.rybnik@gmail.com

Twórca i opiekun witryny: mgr Gabriela Bonk: gabriela.bonk@gmail.com